Kanvas Tablo 3 lü Hat Yazısı Set 78 Hat Yazılı Kanvas Tablo Setleri | Elif, Lam, Mim Çerçeveli Tablo Modelleri 3 lü Kanvas Tablo KARAHAN ÇERÇEVE ve KANVAS TABLO
Kanvas Tablo 3 lü Hat Yazısı Set 78 Hat Yazılı Kanvas Tablo Setleri | Elif, Lam, Mim Çerçeveli Tablo Modelleri 3 lü Kanvas Tablo KARAHAN ÇERÇEVE ve KANVAS TABLO

Kanvas Tablo 3 lü Hat Yazısı Set 78

Fiyat : ₺900,91(KDV Dahil)

Bu Fiyata Seçeceğiniz Ölçüden 3 Adet Gelecektir.

Elif, Lam, Mim Hat Yazısı.

Kanvas Tablo 3 lü Hat Yazısı Set 78.

Kanvas Baskı Tablo Modellerimiz

İç mekan HP mürekkepler ve  makineler ile 360~400 gram %100 pamuklu kanvas kumaşa baskısı yapılan tablolarımız

usta eller tarafından isteğinize göre çerçeveli ya da çerçevesiz,

2-3-4 cm kalınlığındaki özel olarak fırınlanmış, kurutulmuş ahşap şasi üzerine gerilerek dekoratif olarak hazırlanmaktadır.

Baskı sonrasındaki özel vernikleme sayesinde tablolarınız uzun yıllar solmadan duvarınızı süsleyebilir.

Klasik, modern veya parçalı görünümdeki binlerce imaj arasından seçeceğiniz tablonuz ile duvarlarınız hayat bulacak. HP güvencesi ile ömür boyu solmayan, yüksek çözünürlükte ve canlı renkler ile basılmış tablolarınızı dekoratif olduğu için kargodan aldığınızda direkt duvarınıza asabilirsiniz.

Kanvas Tablolarımız hafif ahşap şasi sayesinde kolaylıkla asılabilen kullanıma hazır ürünlerdir.

2-3-4 cm kalınlığındaki şasi üzerine gerilen kanvas baskı tablodaki görsel kenarlarda devam eder, bu sayede resme farklı bir boyut kazandırır.

Daha canlı, daha gerçekçi tablolar için kabartma seçeneği ile hizmetinizdeyiz. Yağlıboya tablo gibi dokulu tablo isteyenlere özel malzemeler ve itinalı bir çalışma ile sanatçılarımız tarafından tekrar işleme yapılıyor.

Böylelikle satın almış olduğunuz tablo duvarınızda daha gerçekçi duruyor. Detaylı bilgi için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı