İnci Küpeli Kız Tablosu Johannes Vermeerİnci Küpeli Kız Tablosu Johannes VermeerÜnlü Ressamlar
İnci Küpeli Kız Tablosu Johannes Vermeerİnci Küpeli Kız Tablosu Johannes VermeerÜnlü Ressamlar

İnci Küpeli Kız Tablosu Johannes Vermeer

Fiyat : ₺541,20(KDV Dahil)

İnci Küpeli Kız.

İnci Küpeli Kız Tablosu Johannes Vermeer.

Kanvas Baskı Tablo Modellerimiz

 İç mekan HP  mürekkepler ve  makinelerle 360~400 gram %100 pamuklu kanvas kumaşa baskısı yapılan tablolarımız usta eller tarafından isteğinize göre çerçeveli ya da çerçevesiz,

2-3-4 cm kalınlığındaki özel olarak fırınlanmış, kurutulmuş ahşap şasi üzerine gerilerek dekoratif olarak hazırlanmaktadır.

Baskı sonrasındaki özel vernikleme sayesinde tablolarınız uzun yıllar solmadan duvarınızı süsleyebilir.

Klasik , modern veya parçalı görünümdeki binlerce imaj arasından seçeceğiniz tablonuz ile duvarlarınız hayat bulacak. HP güvencesi ile ömür boyu solmayan, yüksek çözünürlükte ve canlı renkler ile basılmış tablolarınızı dekoratif olduğu için kargodan aldığınızda direkt duvarınıza asabilirsiniz.

Kanvas Tablolarımız hafif ahşap şasi sayesinde kolaylıkla asılabilen kullanıma hazır ürünlerdir.

2-3-4 cm kalınlığındaki şasi üzerine gerilen kanvas baskı tablodaki görsel kenarlarda devam eder, bu sayede resme farklı bir boyut kazandırır.

  • Ürünlerimiz, imaj galerimizden yada sizin yüklemiş olduğunuz imajlardan faydalanarak tamamen size özel hazırlandığı için, üretimde veya kargoda oluşabilecek olumsuzluklar ve hatalar haricinde KESİNLİKLE İADE KABUL EDİLMEMEKTEDİR. Olası bir hasar veya yanlış ürün olması durumunda aynı ürünün yenisi ile ücretsiz olarak değiştirilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı